SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Angielski dla dorosłych

Angielski dla dorosłych we Wrocławiu (Ołtaszyn, Wysoka, Online)

Chcesz przełamać bariery językowe, a może przygotować się do rozmów z zagranicznymi kontrahentami? A może po prostu chcesz zacząć mówić po angielsku? Nie odkładaj decyzji do jutra i przeczytaj o metodach, z których korzystamy. Jeżeli nie masz czasu, to wypełnij formularz na dole strony. Oddzwonimy i ustalimy wszystkie szczegóły.

Format zajęć: Stacjonarnie lub online

Wielkość grupy: 4-8

Częstotliwość: 1-2x razy w tygodniu

Długość lekcji: 60-90 min

Poziom: A0 -C1

dorosli gora

Na czym polega metoda blended learning?

Dzięki narzędziom którymi dysponujemy(nowoczesna platforma oraz aplikacja dla studenta)pozwala nam precyzyjnie dobrać proporcje do każdego studenta. Blended learning cechuje się dużą skutecznościąze względu na elastyczny sposób budowania szkolenia z uwzględnieniem celów, tematyki i specyfiki branży oraz grupy uczestników naszych kursów. Zaletą B-learningu jest z pewnością możliwość stosowania zdalnych jak i bezpośrednich form aktywizacji uczniów oraz wspólnej pracy on-line nauczyciela i kursantów. Organizacja czasu w B-learningu jest swobodna dzięki zajęciom zdalnym, a nie wymuszona jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych.

W związku z coraz większym przenikaniem technologii do świata edukacji blended learning redefiniowany jest jako mieszanie kontekstów, w których się uczymy i zmienianie mediów, przy których użyciu odbywa się komunikacja, a także mieszanie podejść do uczenia się czy urządzeń, czyniące szkolenie tak bardzo efektywnym, jak to tylko możliwe.

Nie ma jednej skutecznej metody dobrej dla wszystkich.

To naszym zadaniem jest dopasowanie najlepszej ścieżki rozwoju naszych kursantów, a dzięki warsztatowi i narzędziom jakimi dysponujemy, jesteśmy w stanie to zrobić ze snajperską precyzją.

Na czym polega metoda direct?

Głównym założeniem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez całkowitą komunikację w języku obcym już od pierwszych zajęć. To stymuluje  myślenie w tym języku dzięki temu jest dużo łatwiej zacząć się n im posługiwać.

Direct Method kładzie duży nacisk na praktykę. Zajęcia to głównie mówienie i słuchanie . Około 80% lekcji to praca ustna z lektorem, polega ona na dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. Dzięki temu od razu korzystamy ze zdobytej wiedzy.

Na czym polega metoda direct?

Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym podręcznikom English Designed with Direct Method Kursanci uczą się szybko tego na czym każdemu najbardziej zależy czyli komunikacji w języku obcym.

Wybierając kurs metody Direct Method for English każdy nasz Kursant otrzymuje dodatkowo dostęp do platformy internetowej. Platforma internetowa pozwala utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Korzystając z platformy internetowej Kursanci otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis:

  • 4500 słówek, 100 dyktand, 1000 ćwiczeń!
  • bez wychodzenia z domu!
  • 24h na dobę!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości