SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Angielski Teddy Eddie

Teddy Eddie - angielski dla przedszkolaków Wrocław (Ołtaszyn, Wysoka)

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Teddy Eddie to kurs angielskiego dla najmłodszych uczestników. Podczas zajęć maluchy poznają sympatycznego misia Teddy Eddie, który razem z nimi przeżywa wspaniałe przygody i w formie zabawy wprowadza do świata języka angielskiego. 

Czy wiesz, że z metody Teddy Eddie korzysta już ponad 21 000 dzieci w całej Polsce?

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Przedział wiekowy: 2-7 lat

Poziom: Dopiero zaczyna przygodę z angielskim

Główne założenie: efekt ”zanurzenia” w języku

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

TE 1

Dlaczego warto wybrać kurs Teddy Eddie?

Po pierwsze i najważniejsze – to przede wszystkim wyśmienita zabawa dla Twojego dziecka!

Dziecko uczy się języka z łatwością, a wiedza i umiejętności przychodzą naturalnie – dokładnie tak, jak podczas nauki pierwszego języka, czyli polskiego.

Teddy Eddie to doskonały start dla każdego malucha i świetna podstawa dla kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów edukacji.

Sam będziesz zaskoczony, jak szybko Twoje dziecko zacznie używać angielskich słówek – nie tylko na zajęciach, ale również w domu!

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  • Podręcznik z ćwiczeniami
  • Poradnik dla rodziców
  • SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami
  • Teczkę
  • Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW
  • MultiROM deDOMO

Jak wyglądają zajęcia?

Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – maluchy to uwielbiają!
Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek. 
Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością. 

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Tworzymy zgrany, uśmiechnięty i doświadczony zespół, który uwielbia pracę z dziećmi. Angażujemy się w pełni nie tylko w przekazywanie wiedzy maluchom, ale również czynnie uczestniczymy w zabawach ruchowych oraz śpiewamy wspólnie z dziećmi ile sił w płucach. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej