SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Angielski Young Track

Young Track – Angielski dla dzieci z klas II-VII (Wrocław Ołtaszyn, Wysoka)

Young Track to przygotowany przez językowych specjalistów kurs, który jest zarówno bogaty merytorycznie, jak i ciekawy dla uczniów. Zróżnicowana forma materiałów (wykorzystujemy nie tylko podręczniki, ale również aplikacje, gry i platformy multimedialne) oraz ich atrakcyjna szata graficzna sprawiają, że dzieci nie nudzą się podczas zajęć i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Uczniowie podczas kursu uczą się przede wszystkim bez skrępowania mówić po angielsku, przygotowują się do przyszłych egzaminów, a także rozwijają umiejętności pracy w grupie. 

Kurs Young Track przeznaczony jest dla uczniów z klas II–VII.

Przedział wiekowy: 8-13 lat

Wielkość grupy: 6-8 osób

Częstotliwość: 2x w tygodniu po 60 minut

Długość lekcji: 60 min

Poziom: A1-B2

Young track

Dlaczego warto wybrać kurs Young Track?

Uczeń po ukończeniu kursu otrzymuje prestiżowy certyfikat oraz ma umiejętności i wiedzę, które umożliwią mu bezproblemowe zdanie wszystkich istotnych egzaminów.

Young Track to nie kolejny kurs, podczas którego dzieci mechanicznie rozwiązują kolejne zadania w podręczniku. Metody stosowane podczas zajęć stawiają przede wszystkim na rozwijanie umiejętności płynnego mówienia w j.angielskim.

Dzieci podczas kursu nie tylko rozwijają umiejętności językowe, ale zdobywają procentujące w przyszłości umiejętności efektywnej pracy zespołowej.

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i kochamy pracować z dziećmi! Najlepszym świadectwem jakości naszych kursów jest to, jak szybko szkoła Ultimate Center się rozwija. Zaczynaliśmy w 2014 roku. Wtedy zespół składał się z dwóch lektorek, a do dyspozycji mieliśmy dwie sale w jednej lokalizacji. W tym momencie mamy wspaniały 20-osobowy zespół, 19 sal, 3 placówki i prawie 800 kursantów!

Uwaga! Miejsca na kursie Young Track szybko się kończą. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko nie zwlekaj!

YT 2

Jak wyglądają zajęcia?

Ucząc dzieci, wykorzystujemy zadania oparte na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), co buduje poczucie przynależności oraz kształtuje pewność siebie.
Podczas zajęć (jak i poza nimi) dzieci korzystają z dedykowanej platformy oraz aplikacji Navio przypominającej grę, w której uczniowie poszerzają wiedzę oraz zdobywają nagrody. Aplikacja śledzi postępy uczniów i daje nauczycielom wgląd w ich wyniki.
Kurs pomaga w przygotowaniu się do egzaminów językowych, m.in. do egzaminu Cambridge. 

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lektorów, którzy dysponują nie tylko ogromną wiedzą, ale również mają odpowiednie kompetencje do pracy z dziećmi. Kurs Young Track to lekcje tandemowe – uczniowie mają kontakt zarówno z native speakerem, jak i z polskim lektorem. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Ultimate Center to nowoczesne centrum językowe, do którego przyjemnie się wraca! Dysponujemy jasnymi, kompletnie wyposażonymi salami lekcyjnymi, korytarze w naszej szkole są przestronne, a otwarty sekretariat umożliwia załatwienie wszystkich spraw od ręki. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości