SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Angielski Young Track

Young Track – Angielski dla dzieci z klas II-VII (Wrocław Ołtaszyn, Wysoka)

Young Track to przygotowany przez językowych specjalistów kurs, który jest zarówno bogaty merytorycznie, jak i ciekawy dla uczniów. Zróżnicowana forma materiałów (wykorzystujemy nie tylko podręczniki, ale również aplikacje, gry i platformy multimedialne) oraz ich atrakcyjna szata graficzna sprawiają, że dzieci nie nudzą się podczas zajęć i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Uczniowie podczas kursu uczą się przede wszystkim bez skrępowania mówić po angielsku, przygotowują się do przyszłych egzaminów, a także rozwijają umiejętności pracy w grupie. 

Kurs Young Track przeznaczony jest dla uczniów z klas II–VII.

Przedział wiekowy: 8-13 lat

Wielkość grupy: 6-8 osób

Częstotliwość: 2x w tygodniu po 60 minut

Długość lekcji: 60 min

Poziom: A1-B2

dzieci

Dlaczego warto wybrać kurs Young Track?

Uczeń po ukończeniu kursu otrzymuje prestiżowy certyfikat oraz ma umiejętności i wiedzę, które umożliwią mu bezproblemowe zdanie wszystkich istotnych egzaminów.

Young Track to nie kolejny kurs, podczas którego dzieci mechanicznie rozwiązują kolejne zadania w podręczniku. Metody stosowane podczas zajęć stawiają przede wszystkim na rozwijanie umiejętności płynnego mówienia w j.angielskim.

Dzieci podczas kursu nie tylko rozwijają umiejętności językowe, ale zdobywają procentujące w przyszłości umiejętności efektywnej pracy zespołowej.

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i kochamy pracować z dziećmi! Najlepszym świadectwem jakości naszych kursów jest to, jak szybko szkoła Ultimate Center się rozwija. Zaczynaliśmy w 2014 roku. Wtedy zespół składał się z dwóch lektorek, a do dyspozycji mieliśmy dwie sale w jednej lokalizacji. W tym momencie mamy wspaniały 20-osobowy zespół, 19 sal, 3 placówki i prawie 800 kursantów!

Uwaga! Miejsca na kursie Young Track szybko się kończą. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko nie zwlekaj!

Jak wyglądają zajęcia?

Ucząc dzieci, wykorzystujemy zadania oparte na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), co buduje poczucie przynależności oraz kształtuje pewność siebie.
Podczas zajęć (jak i poza nimi) dzieci korzystają z dedykowanej platformy oraz aplikacji Navio przypominającej grę, w której uczniowie poszerzają wiedzę oraz zdobywają nagrody. Aplikacja śledzi postępy uczniów i daje nauczycielom wgląd w ich wyniki.
Kurs pomaga w przygotowaniu się do egzaminów językowych, m.in. do egzaminu Cambridge. 

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lektorów, którzy dysponują nie tylko ogromną wiedzą, ale również mają odpowiednie kompetencje do pracy z dziećmi. Kurs Young Track to lekcje tandemowe – uczniowie mają kontakt zarówno z native speakerem, jak i z polskim lektorem. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Ultimate Center to nowoczesne centrum językowe, do którego przyjemnie się wraca! Dysponujemy jasnymi, kompletnie wyposażonymi salami lekcyjnymi, korytarze w naszej szkole są przestronne, a otwarty sekretariat umożliwia załatwienie wszystkich spraw od ręki. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości