SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty Wrocław (Ołtaszyn, Wysoka)

Kurs Egzamin ósmoklasisty kompleksowo i solidnie przygotowuje uczniów do egzaminu po zakończeniu podstawówki. Podczas zajęć powtarzamy i systematyzujemy wiedzę zdobytą w szkole oraz uzupełniamy ją i tłumaczymy niezrozumiałe zagadnienia. Na kursie rozwiązujemy również przykładowe testy językowe, które pozwalają jeszcze lepiej przygotować się do głównego egzaminu.

Przedział wiekowy: VIII kl.

Wielkość grupy: 6-8 osób

Częstotliwość: 2x w tygodniu

Długość lekcji: 60 min

Poziom: B1

osmoklasisci

Dlaczego warto wybrać kurs Egzamin ósmoklasisty?

Po ukończeniu kursu dziecko będzie się czuło się pewnie na egzaminie i podejdzie do niego bez stresu i obaw.

Kurs ma charakter ćwiczeń utrwalających rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych oraz tworzenie wypowiedzi, pomaga więc w zdobyciu dokładnie takich kompetencji, jakie wymagane są na egzaminie kończącym szkołę podstawową.

Kurs pomoże w osiągnięciu dobrych wyników na egzaminie ósmoklasisty, które być może będą przepustką do wymarzonego liceum czy technikum.

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Stanowimy zespół doświadczonych i pełnych pasji lektorów i native speakerów – wiemy, w jaki sposób poprowadzić dzieci i młodzież, by nauka języka była dla nich ciekawa i przyjemna. W tym momencie do naszej szkoły regularnie uczęszcza aż 800 uczniów!

Nasze zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem – we wrześniu 2019 musieliśmy wstrzymać przyjęcia, ponieważ nasze listy (również te rezerwowe) pękały już w szwach. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs ósmoklasisty, zapraszamy do kontaktu – im wcześniej to zrobisz, tym większą możesz mieć pewność, że nie zabraknie miejsc.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są przygotowani merytorycznie oraz mają doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Uczniowie z chęcią przychodzą na zajęcia w naszej szkole. W końcu przyjemnie spędza się czas w przestronnych, czystych i miłych dla oka wnętrzach. Nasze sale lekcyjne pozbawione są zbędnych dodatków i rozpraszaczy – przebywając w nich, można bez trudu w pełni skupić się na zajęciach. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej