SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Język hiszpański

Colorin Colorado – hiszpański dla dzieci Wrocław (Ołtaszyn, Wysoka)

Colorin Colorado to metoda, która pozwala dziecku od pierwszych chwil zanurzyć się w języku hiszpańskim, czyli uczyć się języka w dokładnie taki sposób, w jaki uczyło się języka ojczystego. Dzieci wyjątkowo efektywnie uczą się języka, a przy tym doskonale bawią się i poznają kulturę Hiszpanii. 

Colorin Colorado to metoda używana w całej Polsce. Jest w 100% dedykowana dzieciom.

Przedział wiekowy: 5-12 lat

Poziom: Dopiero zaczynają przygodę z Hiszpańskim

Główne założenie: Metoda naturalna (efekt zanurzenia w języku)

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2x w tygodniu

colorin

Dlaczego warto wybrać kurs Colorin Colorado?

Metoda Colorin Colorado bazuje na nauce poprzez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia, nie nudzą się oraz szybko i bez trudu przyswajają wiedzę, zaskakując rodziców swoimi postępami.

Wystarczy 8 miesięcy nauki, a dziecko zacznie mówić komunikatywnie po hiszpańsku.

Język angielski to dziś podstawa, jednak znajomość każdego kolejnego języka obcego da dziecku jeszcze lepszy start w dorosłość.

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  • Podręcznik + CD
  • Motywacyjny zeszyt ćwiczeń
  • Zestaw scenariuszy
  • Zestaw Flashcards
  • Kartę pracy ucznia
  • Materiały na quizlet.pl
  • Dostęp do platformy rockalingua
  • Dostęp do platformy Colorin Colorado

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dopasowane są do różnych talentów dzieci – wykorzystujemy zarówno dynamiczne formy, takie jak śpiew, taniec, rysowanie, aktywność fizyczna, jak i te wymagające spokoju i skupienia (praca z kartami edukacyjnymi, naklejkami itp.).
Metoda kładzie nacisk na mini dialogi, dzięki którym dzieci uczą się spontanicznych reakcji językowych.
Podczas zajęć wykorzystujemy nowe technologie, dzieci oglądają filmiki i grają na platformie multimedialnej, dzięki czemu nauka hiszpańskiego jest dla nich jeszcze ciekawsza.
Jedną z największych zalet metody Colorin Colorado jest wykorzystywanie zasad spirali, czyli częstego powracania do zagadnień poruszanych wcześniej, dzięki czemu szybko utrwalają się one w pamięci dzieci. 

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasz zespół to prawdziwi nauczyciele z powołania. Nie dość, że mają ogromną wiedzę oraz umiejętności i lubią przekazywać je innym, to jeszcze… naprawdę kochają pracę z dziećmi! Jeśli chcesz poznać naszych lektorów, zapraszamy na dni otwarte Ultimate Center, które co jakiś czas organizujemy w naszej szkole. Kiedy się odbędą? Śledź nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco! 

Jak wygląda nasza szkoła?

Jeśli zdecydujesz się na uczestniczenie w dniach otwartych, będziesz mógł również przekonać się, jak nowoczesny, przestronny i sprzyjający zdobywaniu wiedzy jest budynek, w którym mieści się szkoła Ultimate Center. Możesz być pewny, że Twoje dziecko będzie chętnie do nas wracało i z radością uczestniczyło w zajęciach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości