SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Język niemiecki

Język niemiecki dla dzieci we Wrocławiu (Ołtaszyn, Wysoka)

Czy wiesz, że język niemiecki jest pierwszym lub drugim językiem aż 125 milionów osób? Warto zadbać o to, by dziecko poznało go już w młodym wieku – dzięki temu w przyszłości porozumiewanie się w podróży nie będzie stanowiło dla niego żadnego problemu, a znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji na niektóre uczelnie czy do wymarzonej pracy. 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 7 do 13 lat. 

Przedział wiekowy: 7-13 lat

Forma zajęć: Mini grupy / indywidualne

Częstotliwość: 2x w tygodniu

Długość lekcji: 45-60min

Poziom: A0-C1

niemiecki gora

Dlaczego warto wybrać kurs Język niemiecki dla dzieci?

Ten, kto zna język niemiecki, może dogadać się z co czwartym obywatelem UE w jego języku ojczystym (w UE niemiecki zajmuje pierwsze miejsce jako język ojczysty).

Wielu polskich studentów wybiera studia zagraniczne w Niemczech.

Ze względu na to, że Niemcy są jednym z najważniejszych partnerów handlowych Polski, znajomość języka niemieckiego otwiera drzwi do wielu cenionych na rynku pracy firm.

Język niemiecki jest drugim najczęściej używanym językiem w Internecie (tuż po języku angielskim).

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  • Zestaw materiałów
  • Dostęp do platformy

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Nieustannie się rozwijamy. Potrzebowaliśmy 5 lat, by z początkującej szkółki, w której uczyły tylko dwie lektorki i miały do dyspozycji zaledwie dwie sale, dojść do momentu, w którym:

  • prowadzimy 3 placówki, 
  • mamy do dyspozycji 19 sal, 
  • zatrudniamy prawie 20 lektorów i native speakerów, 
  • na nasze zajęcia regularnie uczęszcza niemal 800 uczniów!

Zainteresowanie naszymi zajęciami czasem zaskakuje nas samych, dlatego zawsze zachęcamy wszystkich chętnych, by zapisywali swoje dzieci na wybrane zajęcia z odpowiednim wyprzedzeniem – tylko wtedy można mieć pewność, że w grupie nie zabraknie miejsc. 

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zajęcia w ramach kursu języka niemieckiego prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów, którzy mają odpowiednie kompetencje konieczne do pracy z dziećmi. Potrafią przekazać wiedzę tak, że uczniowie nie czują znużenia czy zmęczenia – wręcz przeciwnie, są zaciekawieni i chętnie zapoznają się z nowymi zagadnieniami. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Ultimate Center to nowoczesna i przyjazna uczniom szkoła. Dysponujemy przestronnymi salami lekcyjnymi, które sprzyjają koncentracji i przyswajaniu nowej wiedzy. Zielony teren wokół naszej szkoły zachęca do regeneracji i odpoczynku zarówno przed, jak i po zajęciach. Zmotoryzowanych ucieszy również fakt, że tuż pod budynkiem znajduje się komfortowy, duży parking, na którym dla każdego znajdzie się miejsce. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości