SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Kursy egzaminacyjne Cambridge

Kursy egzaminacyjne Cambridge we Wrocławiu (Ołtaszyn, Wysoka)

Prowadzimy kursy przygotowujące do prestiżowych egzaminów Cambridge. Pracujemy zarówno z dziećmi, które chcą przystąpić do egzaminu przeznaczonego dla najmłodszych, jak i z młodzieżą i dorosłymi, którzy podchodzą do egzaminów na wyższych poziomach. 

Przedział wiekowy: 8-18

Wielkość grupy: 6-8

Częstotliwość: 2x w tygodniu

Długość lekcji: 60-90 min

Poziom: A1 – C1

CAB 1

Dlaczego warto podejść do egzaminu Cambridge Assessment?

To egzamin znany na całym na świecie, uznawany przez 130 krajów oraz około 30 000 pracodawców i instytucji edukacyjnych.

Certyfikat Cambridge Assessment otwiera wiele drzwi – ułatwia zdobycie dobrej pracy czy dostanie się na wymarzone studia.

Pozwala on dzieciom oswoić się z formą oficjalnego egzaminu, dzięki czemu są one pewniejsze siebie na maturze czy innych szkolnych egzaminach.

Dlaczego wybrać kurs w naszej szkole?

Nie każda szkoła językowa decyduje się na prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminów zewnętrznych. Certyfikowany kurs zewnętrzny jest doskonałą weryfikacją poziomu, na jakim prowadzone są zajęcia w szkole. Jeżeli większość kursantów osiąga na egzaminie wynik pozytywny, można mieć pewność, że szkoła wkłada całe serce w edukację uczniów. Jeżeli natomiast ich wyniki nie są zadowalające… wieść o niskim poziomie w szkole roznosi się zaskakująco szybko.

Psst… nasi uczniowie zdają egzaminy śpiewająco! 🙂 Mamy status Preparation Center i podlegamy pod Centrum egzaminacyjne Clan City w Gliwicach. Nie zwlekaj – zapisz swoje dziecko już dziś, miejsca na naszych kursach szybko się wyczerpują!

Jak wyglądają zajęcia?

Rzetelnie i metodycznie podchodzimy do przygotowywania kursantów do egzaminu, ćwiczymy wszystkie umiejętności wymagane na teście, tj. rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie. 
Od pierwszych zajęć szlifujemy umiejętności językowe – rozwijamy słownictwo i porządkujemy wiedzę z gramatyki.
Stosujemy ciekawe i angażujące ćwiczenia oraz wykorzystujemy sprzęty multimedialne, które urozmaicają naukę. 

Kto przygotowuje uczniów do egzaminów?

Nasi lektorzy i native speakerzy to osoby z doświadczeniem i ogromnymi osiągnięciami w zakresie przygotowywania uczniów do egzaminów zewnętrznych. Odpowiednio przygotowany program oraz zaangażowanie nauczycieli sprawiają, że nasi uczniowie rzetelnie pracując i przygotowując się do kursu, nie muszą dodatkowo przygotowywać się do egzaminu we własnym zakresie. Całą potrzebną wiedzę i umiejętności zdobędą podczas kursu. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Ultimate Center to nie tylko ciekawe kursy i wykwalifikowana kadra, ale również nowoczesny, przestronny i estetycznie urządzony budynek, do którego miło się wraca. Nasze sale lekcyjne są jasne i wygodne, a korytarze szerokie i zapraszające do chwili odpoczynku. Drzwi naszego sekretariatu zawsze są otwarte, a uśmiechnięta obsługa gotowa do pomocy i chętna, by odpowiedzieć na każde pytanie. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości