SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Matematyka

Matplaneta – zajęcia z matematyki dla dzieci Wrocław (Ołtaszyn, Wysoka)

Wszystkie dzieci lubią matematykę, niektóre z nich na pewnym etapie zostały jednak do niej zniechęcone. Dzięki Matplanecie każde dziecko nie tylko na nowo pokocha matematykę, ale zacznie osiągać w niej doskonałe wyniki. W ramach programu Matplaneta prowadzimy zajęcia semestralne dla dzieci, zajęcia „Wyciągarka”, Kurs ósmoklasisty oraz naukę programowania. 

W całej Polsce działa już ponad 50 placówek matplanety.

Przedział wiekowy: matematyka: 4-16 lat, programowanie 8-14 lat

Poziom: Dla każdego

Główne założenie: Math Circle (odkrywanie i doświadczanie)

Liczba spotkań: 34

Częstotliwość: 1x w tygodniu po 90 min.

matplaneta gora

Dlaczego warto wybrać zajęcia w ramach Matplanety?

Uczymy myślenia, a nie rozwiązywania testów pod klucz.

Dzieci, które rozpoczęły naukę u nas, kiepsko radząc sobie z matematyką w szkole, w ciągu zaledwie semestru potrafiły wybić się na prymusów.

Dzięki precyzyjnie opracowanej formule zajęć dzieci bardzo szybko zakochują się w matematyce i zaczynają radzić sobie z nią coraz lepiej.

Podczas zajęć dzieci nie boją się zabierać głosu, wyrażać wątpliwości czy popełniać błędów. Dla nas liczy się proces myślowy, a nie tylko sam wynik.

Co jeszcze warto wiedzieć o Matplanecie?

  • Pracujemy według koncepcji Math Circle stworzonej przez profesorów Roberta i Ellen Kaplanów z Uniwersytetu HARVARDA w USA
  • Posiadamy własne scenariusze zajęć dla każdej grupy wiekowej
  • W Polsce działa już ponad 50 placówek Matplanety

Jak wyglądają zajęcia?

Matematyka dla dzieci – podczas zajęć dzieci rozwiązują konkretny problem, który może być rozwikłany przy pomocy matematyki. Dyskutują między sobą i podążając za dziecięcą logiką, same dochodzą do rozwiązania.
Program Wyciągarka – wyciągniemy Twoje dziecko z problemów z matematyką! Dzięki Wyciągarce uczeń szybko nadrobi zaległości, zrozumie zagadnienia, poprawi oceny i… pokocha matematykę! A wszystko dzięki temu, że robimy wszystko, by Twoje dziecko zrozumiało matematykę, a nie wyuczyło się zbioru zasad i reguł na pamięć.
Kurs Ósmoklasisty – to połączenie metodologii Matplanety z przygotowaniem do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Na zajęciach dzieci porządkują i uzupełniają wiedzę zdobytą na lekcjach w szkole. 
Programowanie – na zajęciach z programowania dzieci poznają wiele języków oraz narzędzi, zarówno tych edukacyjnych, jak i profesjonalnych, aby umieć z programowania wyciągnąć to, co uniwersalne.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci matematyki oraz osoby doświadczone, wykwalifikowane i posiadające kompetencje do pracy z dziećmi. Potrafią poprowadzić edukację dzieci w taki sposób, by te nie tylko zrozumiały matematykę, ale by czerpały z nauki przyjemność. Trudno w to uwierzyć? Przekonaj się sam!

Jak wygląda nasza szkoła?

Wiemy, że dużo łatwiej i przyjemniej przebywa się w nowoczesnych, przestronnych i estetycznych miejscach. W Ultimate Center zadbaliśmy również o to – nasze placówki same zapraszają kursantów do przekroczenia progu budynku. Zielony teren wokół szkoły, duży parking, szerokie korytarze, jasne i oszczędne w formie sale lekcyjne oraz otwarty sekretariat sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem, do którego chce się wracać. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości

null

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na prawdziwie nowoczesną edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.