Chodzi do nas

840

kursantów

Jesteśmy dla Ciebie

Pon - Sob 8.30 - 19.00

+48 502 405 706

 

O nas

“Wierzymy w to, że każde dziecko zasługuje na prawdziwie nowoczesną edukację”

Karolina Bezrąk

Wszystko zaczęło się w 2014 r. od dwóch lektorek, które marzyły o stworzeniu przyjaznej, nowoczesnej szkoły, która wykorzystuje wyłącznie najskuteczniejsze oraz całkowicie bezstresowe metody nauczania.

Zaczęło się od dwóch niewielkich sal, w których przeprowadzaliśmy zajęcia dla naszych pierwszych uczniów. 

Dziś możemy z uśmiechem stwierdzić, że to, co zapoczątkowaliśmy kilka lat temu, miało sens.

Obecnie współpracujemy ze wspaniałym 20-osobowym zespołem, prowadzimy 3 placówki, mamy do dyspozycji 19 sal, a na nasze zajęcia regularnie uczęszcza aż 840 uczniów. Nieustannie rozwijamy się, nie spoczywamy na laurach, doskonalimy się, szkolimy i słuchamy sugestii naszych kursantów, by każdego dnia poprawiać funkcjonowanie naszej szkoły nawet w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo dużo pracy jest już za nami, ale jeszcze więcej przed nami!

Dziś w naszej ofercie znajdują się nie tylko kursy językowe, ale również zajęcia z matematyki i programowania oraz letnie kolonie i półkolonie.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Stworzyliśmy własny model w pełni zaplanowanej, skutecznej ścieżki rozwoju dla dzieci, która zaczyna się od lat wczesnodziecięcych (nasi najmłodsi uczniowie mają 2 lata), a kończy po maturze.

Wykorzystujemy licencjonowane metody (Teddy Eddie, Savvy Ed, Matplaneta, Colorin Colorado), dzięki którym otrzymujesz przewidywalny i pewny rezultat.

W pełni przygotowujemy do egzaminów Cambridge Assessment. Jesteśmy jedyną szkołą w okolicy, która poza przygotowaniem, oficjalnie organizuje egzaminy Cambridge. Wszystko w jednym miejscu.

U nas rodzice nie muszą sobie zadawać pytania „co było na tym angielskim”, „czy moje dziecko na pewno wynosi coś z tych lekcji”. Dlaczego? Ponieważ posiadamy nowoczesne narzędzia dla rodziców do kontrolowania rozwoju i postępów w nauce.

Ucząc dzieci, jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami – informujemy ich o postępach oraz motywujemy do wspólnego wykorzystywania zdobytych przez uczniów umiejętności w zaciszu domowym.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia w naszej szkole?

Wyróżnienia oraz certyfikaty

null

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na prawdziwie nowoczesną edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.