SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

O nas

Szkoła inna niż wszystkie

Wyobraź sobie miejsca, które raz na zawsze złamało definicję szkoły, w której się wyłącznie wymaga, przymusza i egzekwuje. Zamiast tego tworzy się tutaj relacje, wspiera rozwój i bardzo indywidualnie podchodzi do procesu zdobywania nowych umiejętności.

Stworzyliśmy perfekcyjny model ścieżki rozwoju dla dzieci, doskonały wręcz plan edukacyjny, który obejmuje maluchy od drugiego roku życia, aż po młodzież w wieku maturalnym. W kameralnych grupach, dzięki nowoczesnym metodom, w przyjaznych, nowoczesnych wnętrzach – dzieje się magia.

Uczymy, wspieramy, ale także monitorujemy osiągnięcia naszych kursantów. Dzięki temu możemy pracować z nimi indywidualnie, a rodzice mają pełen wgląd w postępy. Odkrywamy talenty, dopingujemy tym, którzy się bardzo starają i motywujemy tych, którzy dopiero odkrywają swoje możliwości.

Art_Business_Center-20-2

Nowoczesne Centrum Edukacji

Dumni jesteśmy z wielu rzeczy, które przez ostatnie 9 lat wypracowaliśmy. Doskonale poukładana struktura, ambitni lektorzy świadomie podążający po własnej ścieżce kariery, nowatorskie metody stosowane w przyjaznym otoczeniu.

Naszym uczniom proponujemy tylko skuteczne i sprawdzone metody nauczania. Mamy licencje Teddy Eddie, Savvy Ed, Matplaneta oraz Colorin Colorado – to nasze czarne konie w gonitwie po zdobycie pełnej swobody językowej. Jako jedyna szkoła w okolicy prowadzimy kursy oraz organizujemy i przeprowadzamy egzaminy Cambridge Assessment.

Ultimate Center to również kursy matematyczne, programowania, oraz bogata oferta półkolonii i warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku. Zależy nam na Twoim dziecku –  kiedy się rozwija spełnia się nasza misja.

Nauczyciele z powołania!

“Każde dziecko zasługuje na prawdziwie nowoczesną edukację”.

Te słowa, to więcej niż cytat założycielki Ultimate Center – Karoliny Bezrąk. To nasza deklaracja, to nasze zobowiązanie.

W naszej szkole najważniejsi są ludzie – relacje między uczniami, a lektorami i zaufanie, z jakim swoje dzieci powierzają nam rodzice. To dla uczniów i siebie samych nieustannie dążymy do doskonałości. Inwestujemy czas i zasoby w regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, jesteśmy otoczeni opieką trenera mentalnego, mamy stałe wsparcie doświadczonego metodyka.

To inspirujące i twórcze środowisko sprawia, że w naszych szeregach są wspaniali nauczyciele, których własny rozwój osobisty motywuje do pełnej zaangażowania pracy z dziećmi. To przepiękny, zdrowy ekosystem napędzany dobrą energią i chęcią spełniania marzeń. Dowiedz się, jaką obietnicę składamy naszym lektorom – kliknij przycisk

339656895_747069220249509_8526937297970397224_n (1)

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia w naszej szkole?

Wyróżnienia oraz certyfikaty