SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Półkolonie

Półkolonie – zajęcia językowe i wspaniałe atrakcje dla dzieci

Podczas wakacji w naszych placówkach organizujemy turnusy językowo–rozrywkowe. 5-dniowy bogaty program aktywizuje dzieci i zachęca do kreatywnego spędzenia czasu. Półkolonie to nie tylko okazja do dobrej zabawy oraz szlifowania umiejętności językowych. To  również doskonały czas na zawieranie nowych przyjaźni i naukę pracy w grupie. 

Program półkolonii dedykowany jest dzieciom w wieku od 6 do 10 lat. 

Przedział wiekowy: 6-10 lat

Ilość dni: 1-5

Wielkość grupy: do 15 osób

Czas opieki: od 7:30 do 16:30

Wyżywienie: Pełne

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Nasze półkolonie to 5 dni, podczas których Twoje dziecko będzie doskonale się bawić, nawiązywać nowe przyjaźnie, brać udział w kreatywnych i rozwijających aktywnościach, a niejako przy okazji szlifować swoje umiejętności językowe.
Poza zajęciami językowymi prowadzimy również pakiet rozrywkowy. W zależności od zainteresować i predyspozycji dziecko może wybrać zajęcia, które najbardziej mu odpowiadają (np. Virtual Reality, Masterchef, Red Carpet, Movie Makers, Artistic Vibe itp.)
Dziecko podczas naszych półkolonii uczy się pracować w grupie.

Jakie półkolonie startują już niedługo:

Jak wyglądają zajęcia w ramach półkolonii?

Dzieci biorą udział w zajęciach z native speakerami, podczas których zachęcamy je przede wszystkim do mówienia po angielsku bez skrępowania.
Dzieci uczestniczące w półkoloniach mają również zapewnioną  świetną opiekę w godzinach 7:30–16:30, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie. 
Oprócz zajęć językowych uczestnicy biorą udział w warsztatach tematycznych, które umożliwiają im rozwijanie zainteresowań lub, jeśli nie są one jeszcze sprecyzowane, inspirowanie się oraz odkrywanie tematów i aktywności, które są im bliskie.  

Kto będzie opiekował się Twoim dzieckiem?

Zajęcia językowe w ramach półkolonii będą prowadzone przez native speakerów, którzy skutecznie motywują dzieci do mówienia po angielsku.  Możesz być również pewien, że nasza kadra ma odpowiednie kompetencje do pracy z dziećmi, angażuje się w prowadzone zajęcia i… po prostu lubi to, co robi!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej