SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Pracuj z nami

Pracuj z nami!

Czy wyobrażasz sobie miejsce, w którym możesz spełniać swoje zawodowe marzenia?

Miejsce, w którym po przekroczeniu progu, kąciki ust unoszą się do góry, serce zalewa fala ciepła, Twoje inicjatywy szybko kiełkują jak w cieplutkiej, nowoczesnej szklarni, a Twoje skrzydła rosną tak szybko jak drożdżowe ciasto w babcinej kuchni?

Witamy Cię w Ultimate…

To właśnie o naszej nowoczesnej szkole, w której profesjonalizm przenika się z doskonałą atmosferą, chcę Ci opowiedzieć. Jeszcze nie jesteś na naszym pokładzie, ale może to tylko kwestia czasu… 🙂

Pozwól, że oprowadzę Cię po tym miejscu, abyś poczuł naszą energię i wartości, jakimi się tutaj kierujemy. Naszym nieustannym celem jest, aby każdy pracownik miał u nas absolutną możliwość rozwoju.

W Ultimate nie ma poczucia stania w miejscu. Wyprzedzamy trendy. Mamy wielkie plany na przyszłość i konsekwentnie je realizujemy. Nasze starania doceniają kursanci. A jest ich obecnie blisko 1000 w naszych trzech lokalizacjach.

Nazwa nie jest przypadkowa. Ona zobowiązuje 🙂

TARCZA STRONA
KAROLINA FOTA strona

Nazywam się Karolina Bezrąk

Od 2014 roku zasiadam za sterami mojej szkoły językowej. Jestem również Trenerem Mentalnym, a to oznacza, że mogę pomóc Ci spełnić zawodowe marzenia.

Na samym początku chcę Ci powiedzieć, że bardzo dokładnie dobieram zespół. Zależy mi, aby lektorzy i pozostali pracownicy mogli się spełniać i realizować zawodowo. Uwielbiam ambitnych ludzi, nastawionych na rozwój, którzy co rusz stawiają sobie kolejne cele do osiągnięcia. Ale z drugiej strony, aby te osoby wyposażone były w wiele pokładów empatii, opiekuńczości i były otwarte na budowanie trwałych relacji z pozostałą kadrą i swoimi kursantami.

Te relacje są dla szalenie ważne, bo tak, jak zależy nam na tym, abyś czuł przy nas, że możesz rozłożyć swoje skrzydła i wznieść się ku własnym zawodowym marzeniom, tak, chcielibyśmy poczuć, że jesteśmy piękną częścią wielkiej całości.

Bardzo chciałabym, aby każdy na pokładzie Ultimate miał poczucie, że jego talenty są na wagę złota. Że realnie ma wpływ na swoją pracę. Że jest doceniany i ma poczucie, że wykonuje kawał dobrej roboty. Bo faktycznie tak jest. Wysiłek włożony w tworzenie szkoły językowej, procentuje za sprawą uśmiechów naszych kursantów, czy satysfakcji z osiągnięć językowych i wchodzeniu na wyższe poziomy językowe.

Jestem przekonana, że to właśnie profesjonalizm, naturalność, zaangażowanie, ciepłe relacje oraz pozytywne usposobienia lektorów są czynnikami, które definiują Ultimate i sprawiają, że jest to miejsce, do którego wszyscy tak chętnie lgną.

Co warto o nas wiedzieć?

 • na rynku jesteśmy od 2014 roku,
 • obecnie pod naszymi skrzydłami uczy się blisko 1000 kursantów,
 • na pokładzie znajduje się 32 pracowników,
 • obecnie mamy cztery nowoczesne placówki we Wrocławiu i okolicach,
  pod naszym dachem łączymy prestiż, nowoczesność z efektywnością i rozwojem,
 • bardzo dbamy o to, aby z jednej strony przekazywać najlepszymi metodami wiedzę na miarę XXI wieku, a z drugiej – tworzyć trwałe, przyjazne relacje,
 • ważne jest dla nas, aby dzieci z chęcią przychodziły na zajęcia i efektywnie zdobywały wiedzą, a rodzice, żeby mieli poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Stawiamy na mocną edukację językową dzieci i młodzieży. Naszym fundamentem pracy jest tworzenie kursantom idealnych warunków do nauki. A do realizacji tego kluczowi są magnetyczni lektorzy – naturalni, empatyczni, kreatywni i przede wszystkim – otwarci na nowoczesne metody nauczania.

Ideą naszej pracy jest poprowadzenie kursanta po zaplanowanej i dopracowanej w każdym calu – ścieżce edukacyjnej. Bo to właśnie ta droga jest gwarancją osiągnięcia językowych sukcesów.

BUDYNEK ULTIMATE
wspolpraca

Dlaczego warto u nas pracować?

Owocowe czwartki? Kawa na kreatywne pobudzenie? Urocze uniformy do prowadzenia zajęć?

Nie żartuj! Mamy naprawdę coś lepszego 🙂

Każdy człowiek jest sumą pewnych talentów. A nam zależy na poznaniu ich w pierwszej kolejności. Bo to na Twoich talentach bazujemy podczas tworzenia indywidualnej ścieżki rozwoju lektora. Takiej, której horyzont, czyli Twój cel – widać bez użycia lornetki.

W Ultimate

 • masz poczucie wpływu na wszelkie inicjatywy i działania,
 • otrzymujesz profesjonalny, nowoczesny rozwój (zarówno metodyczny, jak i osobisty) dopasowany do Twoich predyspozycji, talentów i mocnych stron,
 • dostajesz dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi do pracy,
 • gwarantujemy wsparcie całej załogi, a przede wszystkim naszych metodyków oraz osób z sekretariatu,
 • masz pracę bez okienek, a to oznacza, że scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć,
 • dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to kiedy i ile godzin będziesz pracować,
 • mamy jasno określoną ścieżkę awansu – zarówno pod względem stanowiska, jak i finansowym,
 • pracujemy w przytulnych, nowoczesnych i świetnie wyposażonych salach,
 • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty,
 • co jakiś czas organizujemy wspólne eventy i wyjścia firmowe.

Może jeszcze tego nie widzisz, ale naprawdę proponujemy Ci pracę marzeń 🙂 Poczujesz to dość szybko, gdy tylko poznasz naszą wspaniałą załogę i ciepłą atmosferę.

Musimy Ci się do czegoś przyznać..

W okolicy, a nawet regionie, jest niewiele takich szkół językowych, jak nasza, która w 100% stawia na zespół, rozwijanie własnych talentów i w której ten element kultury jest przez nas tak mocno dopracowany (zarówno od strony rozwoju, metodyki, aż po finanse i benefity).

Jeśli zwróciłeś uwagę na sformułowanie “praca marzeń”, to w tym miejscu chcemy wyraźnie zaznaczyć – dlaczego dajemy sobie prawo, aby tak to postrzegać 🙂

Jeszcze raz to napiszemy – charakteryzuje nas totalnie nowoczesne podejście do ścieżki rozwoju lektora. My naprawdę dokładnie słuchamy potrzeb każdego pracownika. Mało tego – dajemy zielone światła na:

 • decydowanie o ilości przepracowanych godzin,
 • możliwość realizacji swoich pomysłów i projektów.

Ultimate jest wyjątkowym miejscem, z wyjątkowymi relacjami. Nic dziwnego, że nasi pracownicy przychodzą do nas, nie jak do pracy, a swojego drugiego domu, w którym można się czuć komfortowo, ciepło i bezpiecznie.

Opowiem Ci teraz przez chwilkę

jakie mam nieszablonowe podejście do pracy.

Po pierwsze – stawiam na SZCZEROŚĆ. To ona niejednokrotnie uchroni nas przed problemami. A moim celem jest, aby jak najwięcej rozmawiać, szukać rozwiązań, pomagać przy potknięciach… Wszystko po to, aby zniwelować do 0 możliwość spowodowania “pożaru, który potem trzeba będzie ugasić”.

Po drugie – błędy nie są takie złe, bo pomagają nam zbliżyć się do perfekcji. ALE – pod warunkiem, że chcemy się na nich uczyć. Każdy ma prawo do błędu. Grunt, aby wyciskać z doświadczeń najlepsze wnioski.

I po trzecie – klarowne sytuacje. Wszyscy strzelamy do tej samej bramki. I tak jak ja mam do Ciebie, szczere, czyste, najlepsze intencje, to muszę to przyznać – tego samego oczekuję od Ciebie. To da nam poczucie, że jesteśmy przyjacielskim teamem, z którym można “konie kraść”
(ale nie dosłownie, bo w jeździectwo jeszcze nie umiemy ;)).

wspolpraca_1
misja ultimate

Dlaczego robimy, to co robimy?

Chętnie opowiemy Ci coś więcej o naszej misji.

Wierzymy mocno, że radość, z jaką uczeń czerpie z nauki, a lektor z nauczania – są kluczami do sukcesów językowych i spektakularnych osiągnięć.

Wiemy, że to, w co należy inwestować to nie tylko bogate materiały, estetyczne wnętrza czy nowoczesne narzędzia. To przede wszystkim inwestycja w kadrę. Dla nas słowo lektor, to nie tylko nauczyciel-pracownik. To WSPÓŁTWÓRCA miejsca kojarzonego z profesjonalizmem, pasją i wielką przyjemnością dzielenia się wiedzą.

Lektor to człowiek, na którego rozwoju i dobrym samopoczuciu zależy nam najbardziej. Chcemy, aby realizował swoje cele i pasje. I my, jako szkoła, pragniemy mu to umożliwić.

Jako team jesteśmy przekonani, że praca u nas może być przyjemna, rozwijająca i twórcza. A to samo w sobie stanowi już dobrą receptę na sukces oraz trampolinę, dzięki której sięgniesz po swoje marzenia.

Jakimi metodami pracujemy?

To nie jest tak, że gdy już zasilisz miejsce w naszych szeregach, będziesz musiał się wykazać i stworzyć dla każdej grupy scenariusze lekcji. Siedzieć po nocach, tworząc materiały dydaktyczne, szukając miliona inspiracji w sieci, które posłużą za kanwę Twoich zajęć…

Dalecy jesteśmy od tego.

Kolejny raz powołamy się na naszą misję – ogromnego wsparcia metodycznego dla Ciebie. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, komfort pracy, a także w ogromnej trosce o naszych kursantów, mamy w 100% zaplanowaną ścieżkę edukacyjną w oparciu o licencjonowane, świetne metody nauczania.

METODY ULTIMATE
HAPPY TEACHER
Co to oznacza dla Ciebie?

Możesz na wstępie wybrać, jaki segment nauczania interesuje Cię najbardziej? Do jakiej grupy wiekowej masz największe FLOW?

Na dzień dobry otrzymasz od nas CAŁY pakiet w postaci:

 • null

  Materiałów edukacyjnych

 • null

  Całodniowego wdrożenia z metody

 • null

  Harmonogramu regularnych szkoleń i spotkań z metodykiem

 • null

  ewaluację z zajęć i wsparcie metodyka, aby omówić ewentualne trudności i wybrać optymalne rozwiązania.

Jak przebiega ścieżka kariery w Ultimate?

Zacznijmy od tego, że fundamentem rozwoju nie jest rywalizacja, a współpraca.

Chociaż dzisiaj możesz zaczynać jako stażysta, albo początkujący lektor, to wiedz, że tych szczebli kariery jest u nas sporo. Od Twojego zaangażowania, nakładu czasu pracy zależy, kiedy dosięgniesz fotelu dyrektora 🙂

Mamy dokładny plan Twojego rozwoju. Jeśli tylko czujesz, że jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie, to wspólnie możemy popłynąć po sukces.

Nie musisz tygodniami zbierać się w sobie, aby poprosić o podwyżkę, czy awans.

Sami to dostrzeżemy. Bo mamy wizję Twojego awansu.

Podczas pracy kilkakrotnie spotkamy się, aby omówić przebieg naszej współpracy i przeanalizować, czy płyniemy w dobrym kierunku i ten Twój sukces rzeczywiście jest na wyciągnięcie ręki.

Na tej wspólnej drodze będziemy dodawać Ci skrzydeł, ale też podnosić, gdy zjawi się chwila zwątpienia.

Porozmawiajmy jeszcze o Twoich benefitach

Zapomnij o korporacyjnych, sztywnych standardach. A także o ‘zetpetach’ w wolnym czasie na samodzielne tworzenie materiałów dydaktycznych z kolorowego papieru.

Mamy tutaj szerokie pole do popisu, jak jeszcze zadbamy o Ciebie 🙂

Oczywiście dostęp do źródła kofeiny, bogate materiały i pomoce naukowe na miarę XXI wieku – są na porządku dziennym. Korzystaj z nich do woli, zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę.

Sami również trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy rynek szkoleń edukacyjnych. Wszystko po to, aby wybrać z oferty to, co najlepsze i zaproponować Ci wskoczenie na wyższy poziom rozwoju.

Zaprocentuje to na Twoich lekcjach, aby serwować kursantom jeszcze lepszą wiedzę i bardziej efektywne sposoby nauki.

Praca, pracą, ale nie ukrywajmy – nie tylko nią żyjemy.

Na dobry początek współpracy mamy dla każdego nowego lektora coś w rodzaju starteru, lub wyprawki, czyli kilka przydatnych materiałów, aby łatwiej i lepiej wślizgnąć się w pracę na naszym pokładzie.

Chętnie organizujemy również spotkania integracyjne. Wigilia, zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela – to zawsze fajny pretekst na zrobienie czegoś dla nas, napicia się lampki wina, czy poplotkowania przy czymś dobrym do jedzenia.

Nie zapominamy również o swoich urodzinach i małym upominku z tej okazji.

Więcej zdradzać tutaj nie będziemy, o reszcie niespodzianek i uroków pracy z nami przekonasz się osobiście.

Jak się z nami pracuje?

Nasi lektorzy mówią, że Ultimate to nie praca, a stan umysłu 🙂 Sami potwierdzają, że takiej atmosfery na próżno szukać gdzie indziej. Podkreślają, że zawsze mogą liczyć na pomoc kogoś z nas, dostać wsparcie, a także rozwiązać każdą przeszkodę czy pokonać wspólnie problem.

My tu gadu-gadu, ale być może masz małe poczucie, że trochę koloryzujemy? Jeśli tak, to – zerknij niżąej – zostawiamy Cię sam na sam z naszymi lektorami. Niech oni sami szepną Ci kilka słówek, jak pracuje się im z nami.

Zasób 12
Zasób 14

Mamy nadzieję...

… że udało nam się przedstawić tutaj nasz świat i pokazać, jak podchodzimy do naszej współpracy. Jeśli czytając i przeglądając te kartki, zakiełkowała w Twojej głowie myśl:

“Tak, chcę tutaj pracować”

to jesteśmy na najlepszej drodze, aby zrobić ten pierwszy krok do rozpoczęcia wspólnych działań.

To jak? Dasz nam się lepiej poznać, aby z otwartymi ramionami przywitać Cię na naszym pokładzie?

Do zobaczenia wkrótce!

JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJE DO ULTIMATE?

Szukasz pracy marzeń? Aplikuj poprzez formularz

W celu złożenia aplikacji prosimy o wypełnienie formularza oraz i załączenie swojego CV. Po otrzymaniu i rozpatrzeniu aplikacji oddzwonimy do Ciebie!

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Załaduj CV

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości