SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Pracuj z nami

Stworzyłam miejsce twórcze i rozwojowe

Dla ludzi ambitnych, którzy czerpią satysfakcję z tego, że w innych budzą potencjał i chęć do zdobywania wiedzy – samemu podążając ścieżką rozwoju. Dalej i dalej.

Jako trener mentalny dbam, aby w Ultimate Center była atmosfera otwartości i wsparcia, a budowane relacje wartościowe i trwałe. Razem rośniemy tutaj w doświadczenie, a ścieżka kariery, pozwala rozkwitać talentom i dojrzewać marzeniom.

Twój profesjonalizm, zaangażowanie i empatia są dla mnie równie ważne, jak Twój rozwój i satysfakcja. Realizując swoje cele, zainspirujesz kursantów i stajesz się dla nich kimś więcej niż tylko nauczycielem. Zaangażują się. Będą chcieli więcej.

Zostaną z nami na dłużej.

Benefity dla lektorów

Każdy człowiek jest sumą talentów, a jego rozwój to istotny element kultury naszej organizacji – od umiejętności, metodyki, aż po finanse i benefity. Twoje aspiracje i cele nakładamy jak kalkę, na dopracowaną ścieżkę rozwoju lektorów Ultimate Center. Zaufaj nam. Nie ma lepszej drogi do sukcesu.

Głęboko wierzymy, że radość, jaką uczeń czerpie z nauki, a lektor z nauczania – są kluczem do sukcesów językowych i spektakularnych osiągnięć. Do tego trzeba stworzyć warunki, zatem zapomnij o korporacyjnych, sztywnych standardach i dołącz do zespołu Ultimate Center i zostań WSPÓŁTWÓRCĄ naszej szkoły.

Możesz liczyć, na bogate i praktyczne materiały i pomoce naukowe, pracę w nowoczesnych i estetycznych salach wykładowych oraz pełne wsparcie merytoryczne i metodyczne od pierwszego dnia współpracy. Do tego regularne szkolenia doskonalące warsztat oraz rozwijające indywidualne umiejętności i niekończące się źródło kofeiny i aromatycznej herbaty 🙂

Twój rozwój. Twój wybór

Fundamentem rozwoju nie jest rywalizacja, a współpraca.

Chociaż dzisiaj możesz zaczynać jako stażysta, albo początkujący lektor, to wiedz, że tych szczebli kariery jest u nas sporo. Od Twojego zaangażowania, nakładu czasu pracy zależy, kiedy dosięgniesz fotelu dyrektora.

Mamy dokładny plan Twojego rozwoju! Nie będziesz tygodniami zbierać się w sobie, aby poprosić o podwyżkę, czy awans. Sami to dostrzeżemy. Bo już dziś mamy wizję Twojego awansu. Na tej wspólnej drodze będziemy dodawać Ci skrzydeł, ale też podnosić, gdy zjawi się chwila zwątpienia. Razem możemy wszystko.

10 powodów dla których warto

NOWOCZESNA SZKOŁA_1

Nowoczesna szkoła

SKUTECZNE

Skuteczne Metody

10 lat 2

10 lat doświadczenia

ELASTYCZNE

Elastyczny czas pracy

POMOC DYDAK

Pomoce dydaktyczne

SCIEŻKA

Ścieżka rozwoju lektora

TRENER MENTAL

Trener mentalny

METODOLOG_1

Metodyk

BENEFITY_1

Benefity i dodatki

SZKOLENIA_1

Szkolenia doskonalące

Mamy skuteczne metody

Stworzyliśmy perfekcyjny model ścieżki rozwoju dla dzieci, doskonały wręcz plan edukacyjny, który obejmuje maluchy od drugiego roku życia, aż po młodzież w wieku maturalnym. W kameralnych grupach, dzięki nowoczesnym metodom, w przyjaznych, nowoczesnych wnętrzach.

W Ultimate Center bardzo dbamy o nowoczesne i neurodydaktyczne narzędzia edukacyjne, które urozmaicają zajęcia, angażują uczniów do aktywności, a przy tym wzmacniają efektywność nauki.

Krok po kroku

Wprowadzimy Cię w nasz świat hucznie witając. Pracę zaczniemy od tego, że wybierzesz, jaki segment nauczania interesuje Cię najbardziej i do jakiej grupy wiekowej masz największe FLOW.

Potem otrzymasz od nas cały pakiet w postaci materiałów edukacyjnych, całodniowego wdrożenia z metody, harmonogramu regularnych szkoleń. Otoczymy Cię opieką metodyka, aby wypracować wspólnie optymalne rozwiązania.

Czy to nie brzmi, jak przepis na sukces?

zespol

Współtwórcy dobrze o nas mówią

Zasób 14
Zasób 12

JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJE DO ULTIMATE?

Szukasz pracy marzeń? Aplikuj poprzez formularz

W celu złożenia aplikacji prosimy o wypełnienie formularza oraz i załączenie swojego CV. Po otrzymaniu i rozpatrzeniu aplikacji oddzwonimy do Ciebie!

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Załaduj CV

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ultimate Center Sp.z o.o. ul.Strachowskiego 7a, 52-213 Wrocław NIP 8992865982, tel.:797348421 adres e-mail:office@ultimatecenter.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres rodo@ultimatecenter.pl

Treść wiadomości