SKONTAKTUJ SIĘ
+48 502 405 706
Pon - Pt 9.00 - 18.00

Savvy Ed (kontynuacja)

Savvy Ed – kontynuacja Teddy Eddie dla dzieci 7+

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed: www.edubears.pl

Savvy Ed to ambitny program, podczas którego dzieci zdobywają ogrom nowych umiejętności i informacji. Metody, jakie wykorzystujemy, sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a dzieci same nie zdają sobie sprawy, jak wiele od nich wymagamy i jak dużą dawkę wiedzy przyswajają.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, od 7 do 10 roku życia, które mają już podstawową wiedzę z języka angielskiego. 

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed: www.edubears.pl

Przedział wiekowy: 7-10 lat

Poziom: A1 Movers

Główne założenie: Efekt kuli śniegowej (regularne efekty)

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

savvy gora

Dlaczego warto wybrać kurs Savvy Ed?

To ambitny program dający niesamowite efekty.

Podczas zajęć dzieci dobrze się bawią, przyswajając jednocześnie wiedzę, która będzie dla nich przydatna przez całe życie.

Kurs przygotowuje dzieci do bezproblemowego radzenia sobie z późniejszymi egzaminami szkolnymi.

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  • Savvy Book czyli podręcznik ucznia
  • Snowball Book czyli książka ćwiczeń
  • Parents Book (książka rodzica)
  • Teczkę

Jak wyglądają zajęcia?

Savvy Ed przeznaczony jest dla dzieci, które kontynuują naukę angielskiego, dlatego umiejętności każdego dziecka są przez nas oceniane, zanim przystąpi ono do kursu.
Metoda opiera się na efekcie kuli śniegowej. Co to oznacza? Zdobyte wcześniej umiejętności uzupełniane są nowymi, poznane na dotychczasowych etapach nauki zagadnienia powracają, ale w innych kontekstach. Nie realizujemy programu liniowo, przechodząc mechanicznie przez kolejne tematy i pozostawiając w tyle te już zrealizowane. Cały czas pracujemy ze zdobytą wiedzą, dzięki czemu informacje i umiejętności automatycznie utrwalają się w głowie dziecka. 
Podczas zajęć wykorzystujemy elementy grywalizacji, dzięki której dzieci podchodzą do zajęć z chęcią i zaangażowaniem.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Starannie dobieramy lektorów, którzy przeprowadzają zajęcia dla naszych uczniów. Zanim rozpoczną pracę w naszej szkole, sprawdzamy ich wiedzę, wymowę, poziom językowy oraz predyspozycje do pracy z dziećmi. Lektorzy przechodzą również specjalne szkolenia wprowadzające w pracę z metodą Savvy Ed. 

Jak wygląda nasza szkoła?

Szkoła Ultimate Center to nowoczesny, przyjazny i przestronny budynek, do którego chętnie się wraca. Sale lekcyjne są estetyczne, jasne i pozbawione zbędnych rozpraszaczy. Dysponujemy kompletnym wyposażeniem multimedialnym, które sprawia, że zajęcia są jeszcze bardziej atrakcyjne dla współczesnych, oswojonych z nowymi technologiami dzieci. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy w mgnieniu oka.

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.

SOCIAL MEDIA

Dowiedz się o nas więcej